İveka İskele Sistemleri, Iveround, Sülfürik Asit Tankı, Üst Geçit, Z Merdiven, Kafes Kiriş, Merdiven Basamağı, İveka G-Bar, Kenar Koruma

İveka Tekne, İvekaÇatı, Scaffgo, Dairesel Cephe, İskele sistemleri, İskele çeşitleri, Mobil iskele, Sabit iskele, Kule iskele, Hafif iskele, Ağır iskele,

Alüminyum iskele, Çelik iskele, Köşe Cephe, Kais, İveka Menfez, Üst Geçit, Mois, İveka Ayar Milli Tekerlek,

Gerçekleştirilen projelerde yalnızca kamu ve özel kurumların takdiriyle yetinilmeyip vermiş olduğumuz hizmet, kalite belgelerine uygun çözümler sunar. 

 • web
  web
 • mobil
  mobil
 • DENEYİM
  İveka İskele Sistemleri’nin çalışma takımı, uzun süredir kanıtlanmış başarı geçmişine sahip bir ekipten oluşmaktadır.

  Geliştirme, satış ve kiralama, danışmanlık, proje çözümü ve tasarımdaki birleşik uzmanlıkları, İveka’nın benzersiz vizyon ve kusursuz uygulama yoluyla aşırı değer yaratma stratejisini desteklemektedir.
  MÜKEMMELLİK
  İveka İskele Sistemleri’nin mükemmellik taahhüdü, firmanın yatırım ve geliştirme sürecinin her yönünün merkezinde yer alır.

  İveka, mükemmelliği tasarlamak için üstün proje yatırım stratejileri oluşturur ve tavizsiz bir yaklaşıma inanır.
   
  UYGULAMAK
  İveka İskele Sistemleri’nin kusursuz uygulaması, yatırımcılarına ve ortaklarına daha yüksek getiri sağlarken mülkleri ve gelişmeleri için güçlü istek ve talep yaratmanın anahtarıdır.

  Kusursuz uygulama, her İveka projesinin merkezinde yer alır ve önde gelen birçok markanın gelişmesinde büyük bir adımdır.
   
  GİRİŞİMCİLİK
  İveka İskele Sistemleri’nin girişimci ruhu, çeşitli ürünlerini ve projelerini yeniden tasarlama konusundaki sürekli başarısının arkasındaki itici güçtür.

  Firmanın, kiracı ve alıcı memnuniyetinin firmanın en önemli önceliği olduğu varlık yönetimi ve geliştirmeye yönelik özel yaklaşımı, İveka’nın bir endüstri lideri olarak tanınmasına yol açmıştır.